Şirket Profili

Teknoloji ile içi içe, rekabetçi ve her an gelişime açık bu ortamda kaliteli sanayi kömürü ticareti olarak devam eden işimizin hizmet kalitesini geliştirmekteyiz.

Kaliteli Sanayi Kömür

Biz Kimiz

İnsan yaşamı, çevresel etmenler, yaşam tarzı ve teknoloji gibi faktörlerle şekillenir, sürekli bir gelişim sürecini içerir. 21. yüzyılın insan gelişimine en çok etki eden alanlarından biri ise iş hayatıdır. Rekabetçi, teknoloji odaklı ve sürekli değişime açık bir ortamda, sanayi kömür ticareti yapan iki kuzen olarak işimizin hizmet kalitesini nasıl iyileştirebileceğimizi düşünmeye başladık.

Piyasadan beklediğimiz geri dönüşü alamadığımız lojistik süreçlerin optimizasyonu ve müşterilere sağladığımız zamanında teslimat hizmetinin güvencesini artırmak için çözüm yolları arayışındayız. 

Hakkımızda

Bize Ulaşın

Soru, öneri veya iş birliği için hızlıca bize ulaşın.

Tarihçe

Şirketimiz, sanayi kömür ticaretinde uzun bir tarihçeye sahip. İlk adımlarımızı attığımız günden bu yana, sürekli gelişim ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle yol aldık. Yıllar içinde, teknolojiye hızlı adapte olarak lojistik süreçlerimizi optimize ettik ve müşterilere zamanında teslimat güvencesi sağlamak adına çeşitli stratejiler geliştirdik. Değişen piyasa koşullarına uyum sağlama kabiliyetimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızdır.Enerji sektöründeki kömür ticareti uzmanlığımız ve köklü geçmişimizle, müşterilerimize sürdürülebilir, güvenilir ve etkili bir iş ortağı olma taahhüdümüzü sürdürüyoruz.

0 +

Yıllık Tecrübe

0 +

Uzman Personel

0 +

Şehire Kömür Tedariki

Geleceği Şekillendirmek

Vizyon

Kömür ve enerji sektöründe yenilikçi ve sürdürülebilir çözümlerle lider olmak, çevresel sorumluluk ve teknolojik yeniliklerle global bir marka haline gelmek.

Güven, Kalite, ve İnovasyon

Misyon

Kaliteli, güvenilir ve çevre dostu enerji çözümleri sunarak, müşteri memnuniyetini ve sürdürülebilirliği öncelikli tutmak, sektörde güvenilir bir lider olmak.

Yönetim Ekibi

Alsa Grup’un yönetim ekibi, kömür ticareti ve lojistik sektöründeki deneyimiyle şirketin karar alma süreçlerine liderlik eder. İnovasyon, güven ve müşteri odaklılık ilkelerimizi güçlü bir vizyonla yönetiriz.

Jason Ramos

Managing Director

Charles Bernari

Head of Operation

Corrie Deegan

Customer Relation

James Lomas

Operations Lead